vybíráme z naší aktuální nabídky vozidel
21.12.2019 - provozní doba během Vánočních svátků 2019 Vážení přátelé, od 23.12. 2019 máme ZAVŘENO, těšíme se na Vás opět od 2.1. 2020... více zde ...

Úvodní strana

Informace, které je dle NOZ společnost povinna uvádět na obchodních listinách,tedy i na internetových stránkách, pokud je společnost s ručením omezeným má:

                 VEGA Dobříš spol. s r.o.,

   Roháčova 145/14, 13000 Praha Žižkov

zapsána v OR Městského soudu v Praze                                    oddíl C, vložka č.:81128,

                       IČO:26423553,

                     DIČ:CZ26423553

 

                                                    ID schránky:
                                                       vik9zhr

Od začátku své existence je činnost společnosti zaměřena na obchodování s autodíly, použitými autodíly a ojetými automobily. Obchod s autodíly je pak zcela vyhraněn pro automobily zn. ŠKODA. ( Napište nám )

 

 

 

V rámci rozšíření trhu a zlepšení komfortu klienta jsme ve spolupráci se společností PPL zavedli zasílání zboží na dobírku. V současné době zasíláme naše zboží cca 150ti stálým zákazníkům.

Významným krokem v rozvoji společnosti bylo zahájení provozu autobazaru se zaměřením na vozidla zn. Škoda. Nabízíme k prodeji vozy všech značek, jak vozy vlastní již vykoupené, tak i vozy v komisním prodeji. Dále máme v nabídce vozy ze zemí EU a zajišťujeme i individuální dovoz vozů ze zahraničí včetně vyřízení všech dokladů.

Zatím posledním rozšířením služeb naší společnosti bylo zprovoznění pneuservisu a zahájení provozu plnění autoklimatizací

a od sezony 2012 také dezinfekce klimatizace za použití profesionálního ultrasonického zařízení.

Důležitými prvky v péči o klienta a poskytování komplexních služeb jsou také financování vozidel, kdy mohou naši zákazníci využít produktů společnosti HOME CREDIT a ESSOX, zákonné a havarijní pojištění vozidel poskytované ve spolupráci se společností ČPP - Česká podnikatelská pojišťovna - a prověření původu vozidel přímo v areálu našeho autobazaru pracovníky společnosti CEBIA. Samozřejmostí je vyřízení veškeré agendy na STK a DI ( převod/odhlášení vozidla) ( Napište nám )