Dovoz ze zahraničí

Naše společnost se zabývá dovozem vozů ze  zahraničí - vozy ze států Evropské unie.

Na objednávku zákazníka přivezeme vozy nové, zánovní a vozy tzv.předváděcí. Jsou to vozy od 1.majitele, od značkových prodejců a vozy z aukcí. Nabízené dovážené vozy jsou vozy servisované, vozy s úplnou servisní historií, vozy s originálním počtem ujetých kilometrů a vozy s jasným původem. Na přání zákazníka přivezeme i vozy starší a cenově výhodnější. I tyto vozy mají jasnou a úplnou servisní historii s ověřeným původem.

Dále nabízíme naše zkušenosti, které máme a na objednávku zákazníka jsme schopni  u prodejců v Německu sehnat a dovést i vozy havarované. Tyto havarované vozy jsme schopni doporučit a zajistit kompletní opravu v karosářských a lakýrnických opravnách se kterými dlouhodobě spolupracujeme akteré se těší spokojenosti zákazníků, a to jak s odborností a profesionality opraveného vozu, tak i se spokojeností po stránce cenové.

Součástí dovozu je doprava a vyřízení veškerých formalit spojených s přihlášením vozu na české doklady. Na přání zakazníka jsme schopni pomoci s výběrem hledaného ojetého vozu dle jeho požadavků a bližší specifikace, jsme schopni přihlásit i indivuduálně dovezený vůz.

 

kontakt:

+420 773 00 91 91

import@vega-dobris.cz

www.vega-dobris.cz